KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9532396
nr 953 2396
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Akvarell, Egron Lundgren (1815-1875), Fiskare, monogramsignerad EL, 15x13
måndag 6 april 2015
kl 18:38:48
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren